Aktualności


StorageCraft Polska

 
W sierpniu 2012 roku DAGMA sp. z o.o. powołała do życia spółkę córkę StorageCraft Polska sp. z o.o., która zajmować się będzie dystrybucją na obszarze Polski rozwiązań do backupu i przywracania danych ShadowProtect amerykańskiej firmy StorageCraft Technology Corporation.

Rozwiązania StorageCraft ShadowProtect adresowane są do małych i średnich firm. Pozwalają na tworzenie backupu i odzyskiwanie danych na stacjach roboczych, notebookach i serwerach pracujących pod systemem Windows. 

Backup jest tworzony w postaci obrazu całego dysku i obejmuje nie tylko wszystkie dane, ale także wszystkie zainstalowane na dysku programy i system operacyjny.Backup tworzony jest zgodnie z ustalonym harmonogramem na dowolny nośnik – dysk USB, dysk sieciowy lub płytę DVD. Backupy przyrostowe dla mobilnych notebooków są bardzo małe i mogą być wykonywane przy użyciu łącza 3G lub WiFi. 

Z backupu można na bieżąco w bardzo prosty sposób odzyskiwać poszczególne pliki lub foldery, a w razie poważniejszej awarii można odzyskać w jednym kroku cały obrazu dysku. Obraz dysku może zostać odzyskany na zupełnie innym sprzęcie niż był oryginalnie wykonany lub jako maszyna wirtualna. Odzyskiwanie danych jest bardzo szybkie i proste, co pozwala ograniczyć do minimum przestoje w pracy związane z brakiem dostępu do danych.

Dowiedz się więcej!