Aktualności


EPSON Document Capture PRO

Firma Epson oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb firm różnej wielkości — od małych przedsiębiorstw po wielkie korporacje — dysponujących różnymi rozwiązaniami informatycznymi. Document Capture Pro i Document Capture Pro Server są zgodne ze wszystkimi popularnymi systemami zarządzania dokumentami i repozytoriami w chmurze. To całe bogactwo możliwości dla firm, które muszą przekształcać dokumenty papierowe do postaci cyfrowej.

Wersji klienckiej, Document Capture Pro, można używać na różne sposoby w połączeniu ze skanerami biznesowymi firmy Epson. Rozwiązania firmy Epson — od skanera przenośnego Epson WorkForce DS-30 do obsługi listów lub formularzy zamówień u klientów, po wysokowydajne skanery Epson GT-S85 oraz nową serię skanerów płaskich A3 i A4 WorkForce DS — doskonale nadają się do przekształcania do postaci elektronicznej wielostronicowych dokumentów i dużych partii materiałów.

Umożliwiając użytkownikom biznesowym zarządzanie dokumentami, Document Capture Pro przyda się w każdym nowoczesnym biurze. Oprogramowanie to jest też zgodne z następującymi urządzeniami wielofunkcyjnymi WorkForce Pro:Epson WorkForce Pro 4525 DNF, WorkForce Pro 4595 DNF i Epson WorkForce Pro 4515 DN.

Pracę z oprogramowaniem można z powodzeniem rozpocząć bez specjalnego szkolenia — klient Document Capture Pro ma intuicyjny, łatwy do opanowania interfejs. W celu ułatwienia korzystania z tego oprogramowania wyposażono je także w zaawansowane funkcje obrazowania dokumentów i funkcje obsługi wszystkich popularnych formatów plików, takich jak BMP, JPEG, TIFF, PDF i PDF/A.

Oprogramowanie Document Capture Pro Server usprawnia pracę firm wymagających zaawansowanych funkcji skanowania jednym przyciskiem oraz innych funkcji oprogramowania Document Capture na udostępnionych urządzeniach bez potrzeby instalowania oprogramowania na poszczególnych komputerach.


Te wszechstronne rozwiązania sprawdzą się u początkujących i zaawansowanych użytkowników, umożliwiając korzystanie z wielu funkcji „skanuj do” (w tym „skanuj do chmury”, „skanuj do FTP” i „skanuj do witryny Microsoft SharePoint®”) oraz funkcji rozdzielania zadań wsadowych, rozpoznawania kodów paskowych i strefowej obsługi OCR-A oraz OCR-B. Ponadto, ponieważ firma Epson oferuje zestaw Self Developer Kit, w systemie zarządzania dokumentami lub środowisku usług w chmurze można stosować dodatki w celu dostosowania rozwiązania do potrzeb firmy.
Zapraszamy do zapoznania się z nowym rozwiązaniem firmy EPSON - Document Capture PRO pozwalającym na łatwe zarządzanie skanowanymi dokumentami oraz ułatwiające pracę z nimi, dzięki zastosowaniu między innymi technologii
rozpoznawania tekstu OCR